Власна Wi-Fi мережа

Власна Wi-Fi мережа: зручно, швидко та надійно!

З'єднайте всі Ваші пристрої: смартфони та планшети, ПК та ноутбуки, навіть побутову техніку (кондиціонери, розетки та навіть холодильники та ін.) та створіть власну Wi-Fi мережу! Для цього Вам буде вкрай необхідний надійний та потужний, а також сучасний Wi-Fi роутер.

Провайдер ЛюксЛінк пропонує Вам три моделі роутерів від всесвітньовідомого бренду ASUS, вже налаштованих до роботи в мережі LuxLink (треба тільки підключити живлення та під'єднати інтернет-кабель).

Придбайте вигідно! Обирайте модель роутеру та беріть в оренду(з правом викупу) або поридбайте одразу.

Модель маршрутизатора Ціна, грн
ASUS RT-AX53U
802.11ac +4 Lan
2200
ASUS RT-AX55
802.11ac +4 Lan
2900

1.Сучасний та потужний роутер ASUS RT-AX53U

Безліч функцій та переваг над іншими роутерами, надійна, потужна та ще й чудовий дизайн! Цей роутер чудово підійде як для маленьких, так і для великих приміщень (можна будувати MESH-мережі)

сучасний WiFi роутер ASUS RT-AC66U
Замовити роутер ASUS RT-AX53U

Двохдіапазонний Wi-Fi маршрутизатор з трьома потужними антенами!

Маршрутизатор RT-AC66U підтримує найсучасніші високошвидкісні стандарти, забезпечуючи безпрецедентну швидкість передачі даних як при бездротовому, так і дротовому підключенні. Це флагманський пристрій ASUS, в якому використовуються самі високоякісні компоненти для надійної і стабільної роботи. У роутері використовуються потужні антени для розширеної зони охоплення Wi-Fi мережі, є можливість їх від'єднання. Численні функції цього пристрою доступні за допомогою зручного інтерфейсу, який буде непереливки складним навіть недосвідченим користувачам.

Одночасна робота у двох частотних діапазонах

Роутер RT-AC66U забезпечує швидкість передачі даних в діапазоні 5 ГГц до 1,3 Гбіт / с. З огляду на те, що в діапазоні 2,4 ГГц максимальна швидкість передачі даних складає 450 Мбіт/с, загальна швидкість даного маршрутизатора знаходиться на рівні 1,75 Гбіт/c! Ви можете створити дві бездротових мережі і, наприклад, пристрої, підключені на частоті 2,4 ГГц, ніяк не вплинуть на трансляцію потокового відео на частоті 5 ГГц.

2.Роутер RT-AX55 працює в двох діапазонах

двохдіапазонний RT-AC51 роутер
Замовити роутер ASUS RT-AX55

Найпростіший RT-AC51:роутер для невибагливих та невеликих домашніх мереж

Три режими роботи (маршрутизатор, точка доступу, повторювач). Дві зовнішні антени з високим коефіцієнтом підсилення забезпечують стабільний сигнал з широкою зоною охоплення Підтримка швидкості до 300 Мбіт/с та вбудований сервер VPN. Маршрутизатор «3-в-1» дому або офісу.

Замовити роутер ASUS RT-AX55
Close
Заявка на підключення Close
дозволяю зберігати і використовувати мої персональні дані
Форма замовлення дзвінка Close