провайдер Люкслінк

Чому обирають саме нас?

LuxLink - це провайдер телекомунікаційних послуг з багаторічним досвідом роботи, що динамічно розвивається. Основною сферою діяльності компанії є надання приватним особам і бізнес клієнтам доступу до мережі iнтернет. Індивідуальний підхід до кожного клієнта виходячи з його потреб та можливостей, це наш один із головних принципів ведення бізнесу.
Одного разу вибравши LuxLink, багато наших клієнтів залишилися з нами на довгі роки!

Ми пропонуємо нашим абонентам надійний безперебійний доступ до всесвітньої мережі Інтернет 24 години на добу 7 днів на тиждень на швидкості до 100 мегабіт на секунду, широкий вибір тарифних планів, помірні ціни, безкоштовне підключення, професійну технічну підтримку і якісне сервісне обслуговування. Залишивши замовлення на підключення до мережі, Ви можете бути впевнені - ми професійно проведемо підключення оселі в зручний для Вас час, запропонуємо найбільш зручні способи оплати, забезпечимо цілодобову технічну підтримку. Наші фахівці готові прийти Вам на допомогу. Також Ви завжди можете розраховувати на всебічну консультацію та кваліфіковану допомогу з нашого боку.

LuxLink - це власна волоконно-оптична мережа, з внутрішньої пропускною здатністю магістралей до 10 гігабіт на секунду. Повний спектр послуг для домашнього та корпоративного користувача.

Приєднуйтесь - з нами світ стає ближче!

Двадцять перше сторіччя стало віком «інформаційного вибуху». Поява Інтернету навіть у найвіддаленіших куточках нашої планети надало людству змогу дізнатися про все, що відбувається навколо. Володіти інформацією – це володіти світом, чи не так? Але що ж робити, коли доступу до світової мережі досі немає?

Пошук Інтернет-провайдерів, частіше за все, не викликає труднощів, але як же обрати з-поміж десятків різних незрозумілих назв саме того, якому Ви б довіряли? Інтернет-провайдер – це компанія, яка надає послуги доступу до мережі Інтернет та інші супутні послуги. І головна вимога до такої фірми – це якісний і швидкий доступ до мережі Інтернет.

Компанія «ЛюксЛінк» пропонує Вам високоякісний Інтернет, який доповнить Ваше життя новими можливостями. Ви гарантовано будете отримувати саме ту швидкість, яку Ви обрали у своєму тарифному плані. Більше не доведеться чекати! Якщо у вас виникне бажання змінити свій тарифний план, то достатньо буде лише одного телефонного дзвінка в наш колл-центр. Наші оператори допоможуть Вам обрати тарифний план, який задовольнить усі ваші вимоги.

Якщо Вас з будь-яких причин не влаштовує робота Інтернету, чи Ви не знаєте як скористатися деякими його можливостями – зателефонуйте до нашого колл-центру, оператори у відділі технічної підтримки працюють цілодобово та без вихідних і завжди нададуть Вам кваліфіковану допомогу. Тож немає необхідності чекати на майстра, якщо можна все налагодити самостійно!


Наша мета – забезпечити населення високоякісними послугами. З нами Ви забудете про проблеми зі швидкістю Інтернету та отримаєте кваліфіковану підтримку та обслуговування.


Обираючи «ЛюксЛінк» – Ви обираєте надійного партнера. Наша робота – це впевненість і комфорт наших абонентів!


Close
Заявка на підключення Close
дозволяю зберігати і використовувати мої персональні дані
Форма замовлення дзвінка Close