❓Досі немає Wi-Fi вдома? Не засмучуйся, а бери участь у конкурсі від LuxLink!

🎁Вигравай потужний роутер ASUS RT-AC66U, а ще – 12 місяців послуг Інтернет+ТБ або 6 місяців послуг Інтернет+ТБ від LuxLink.

Що потрібно для участі?😉
1️⃣️ бути підписаним на сторінку @luxlink.ua в Instagram;
2️⃣️ поставити лайк цій публікації в Instagram; ⠀ 🌐 Призи розігруються лише серед жителів міста Луцьк! 🔔 Виконати зазначені умови потрібно до 10:00 ранку 8.01, а о 12:00 того ж дня шукайте на нашій сторінці в Instagram (@luxlink.ua) пост із розіграшем, де за допомогою random.org ми визначимо 3 переможці конкурсу: ⠀ ⠀ ✅1 місце – роутер ASUS RT-AC66U;
✅2 місце – 12 місяців послуг Інтернет+ТБ;
✅3 місце – 6 місяців послуг Інтернет+ТБ.

☝️ Для участі в розіграші на твоїй особистій сторінці повинно бути не більше ніж 2 конкурсні публікації (або репости) інших брендів.

🖖 Бажаємо тобі удачі та тримаємо за тебе кулачки!

👆Цей конкурс не спонсується Instagram. Під час входу учасники підтверджують, що їм виповнилося 16 років, звільняють Instagram від відповідальності та погоджуються з умовами користання Facebook та Instagram.
🔔Для отримання призу необхідно виконати ВСІ умови конкурсу.

Кожен учасник може посісти лише одне призове місце. Якщо ваше ім’я у конкурсному списку траплятиметься 2 і більше разів, воно автоматично зміститься нижче за списком призерів.
Якщо з якихось причин переможець (-ці), визначений сліпою вдачею, не зможе (-уть) отримати виграш - приз переходить до наступного учасника (-ів) у списку.

Close
Заявка на підключення Close
дозволяю зберігати і використовувати мої персональні дані
Форма замовлення дзвінка Close