Кабельне аналогове ТБ в Луцьку

Компанія «ЛюксЛінк» — провайдер кабельного телебачення у місті Луцьк.
Основні переваги послуг:

  • 55 рейтингових зарубіжних і найкращих українських каналів кабельного телебачення — розважальних, пізнавальних, науково-популярних;
  • Відсутність витрат на декодери та інше додаткове обладнання;
  • Одна абонентська плата на всі телевізори у квартирі: лише 50 грн./місяць, підключення — 30 грн.!
  • Найвища якість трансляції, завдяки застосуванню широкосмугових волоконно-оптичних ліній зв'язку з високою пропускною спроможністю.

В порівнянні з цифровим, аналогове телебачення доступніше за ціною. Щодня ви отримуєте високу якість сигналу без перешкод, навіть при щільній багатоповерховій забудові.

5 причин підключити ТБ від провайдера «ЛюксЛінк»:

  • 100% якості за адекватною ціною;
  • Цілодобова технічна підтримка;
  • Екстрене обслуговування абонентів;
  • Регулярні акції та знижки!
Оформити заявку на підключення

Вигідні тарифи для будинку.

Для нових та існуючих клієнтів діють спеціальні тарифи по акції «2+2».

Зміст акції: сплатіть обрану послугу (тарифний план) на 2 місяці вперед і ще 2 місяці користуйтеся безкоштовно.

Вартість підключення кабельного аналогового ТБ - 30 гривень. Правила надання послуги.

При відсутності телевізійного кабелю в квартирі ми готові прокласти новий, тариф на прокладку кабелю - від 10 грн./метр Вартість матеріалів вже входить в суму, всі розцінки дізнайтесь на цій сторінці або по телефону.

Після закінчення дії акції відбудеться перехід на стандартні умови сплати, відповідно до обраного тарифного плану. Регламент акції.

Покриття мережі кабельного ТБ.

Провайдер «ЛюксЛінк» пропонує стабільне аналогове кабельне ТБ в Луцьку. Підключайте кабельне аналогове телебачення окремо або в складі комплексної послуги: ТБ + Інтернет (діють цікаві акції). При відсутності розводки по квартирі — прокладаємо кабель з нуля. Консультуємо, встановлюємо, підтримуємо.

Як підключитися?

Оформіть заявку на підключення вже зараз - на сайті або за телефонами: Спеціаліст виконує підключення на наступний день після заявки, зручний для вас час узгоджуйте з оператором за телефоном. При необхідності спеціаліст виконує налаштування кабельного ТБ. Після підключення Ви гарантовано отримуєте технічну підтримку 24/7 та миттєве реагування з нашого боку. У термінових ситуаціях ми завжди на стороні клієнта і до кожної ситуації підходимо індивідуально. Телефонуйте, приходьте до нас і підключайтеся, бо це дійсно якісно і вигідно! Завжди Вам раді!
Close
Заявка на підключення Close
дозволяю зберігати і використовувати мої персональні дані
Форма замовлення дзвінка Close