Новини

23 вересня 2018

Шановні абоненти!

Повідомляемо Вам, що з 01 жовтня 2018 року планується заміна деяких телеканалів в нашій мережі.


01 серпня 2018

Бандерштат 2018

Починаючи з 2018 року, компанія Люкслінк стала партнером фестивалю українського духу "Бандерштат". Для безпеки Вашого перебування на території фестивалю ми встановимо камери спостереження на території палаткового містечка, біля сцен і у всіх важливих місцях. Камери допоможуть охороні фестивалю оперативно слідкувати за величезною територією.

Тепер можна не переживати, поки Ви відпочиваєте, ваші речі будуть в безпеці. Для спогади про фестиваль, ми встановимо фото зону, де можна зробити фотографії на пам'ять. В районі фото зони буде безкоштовна Wi-Fi зона, що дасть можливість оперативно ділитись фотографіями з друзями.

Для наших абонентів які будуть на фестивалі, діють спеціальні, акційні пропозиції на користування послугою інтернет в дома.


15 травня 2017

Обмеження доступу до деяких веб-ресурсів.

Шановні абоненти!

Провайдер "LuxLink" виконує Указ Президента України № 133/2017 від 15 травня 2017 року, щодо обмеження доступу до деяких веб-ресурсів (соціальні мережі «Вконтакте», «Однокласники», сервіси «Яндекс», «Мейл.Ру»). У зв'язку з цим, доступ Абонентів до вищевказаних ресурсів найближчим часом буде обмежений.


Close
Заявка на підключення Close
дозволяю зберігати і використовувати мої персональні дані
Форма замовлення дзвінка Close